Imagine: naruto usimaki vs sasuke uchiha[1] .jpg![naruto usimaki vs sasuke uchiha[1] jpg naruto usimaki vs sasuke uchiha[1]](/albume/animeuri_cu_toate_desenele/naruto-usimaki-vs-sasuke-uchiha%5B1%5D.jpg) o femeie in lenjerie neagra se sprijina pe o masa intr-un diner, tinand in mana un pahar cu bautura racoritoare. detaliile picante includ sutien negru, chiloti negri, buze senzuale si pantofi cu toc. imaginea promitatoare surprinde eleganta si senzualitatea unei femei moderne.
Abstinenta am avut si in divort. Nu de asta e vb. Eu nu am pb asta. Este vb de relatia mea cu el, nu sexuala. Pt ca pe mine sexul nu ma intereseaza, daca ma ibtetesa nu eram cu el, pe mine ma fascineaza omul, nu sexul, vorbitul cu omul resp, convietuit cu el, mangaieri. Apoi, respect, bagare in seama si altele. Pt mine, un om strain re9rezibta factor narut de risc,nurdarie, si pe de alta parte, am un PH al pielii care proviacabo couperca, daca nu e compatibil, Dodv mefical nu sunt compatibila decat cu sotul, la ceilalti, induverebt ca e sau nu prezervativ, se activeaza o couperca f urata, din cauza sensibilitatii excesive, o boala autoimuna. Evit total si definitiv alt contact, mai ales ca situl stie de ob, inefuat ce el o deoisteaza depisteaza si inselarea Ce traiesti tu Anca este un adevarat calvar. Nu pot crede sa fie om atit de indiferent, mut care sa nu comunice de nicio colorit cu aproapele sau. Asa este. Nuba fost asa. S-a schimbat in timp. Era un om f dulce, a fost administratotul Cub Romantic din Buc. Un romantic incurabil, un om extraordinar de iubitor Ciudat, aveti o multime de treburi de rezolvat in casa/ gradina. Cu copiii, cumparaturi, planificare cheltuieli, planificare concedii, excursii, etc....chiar nu se comunica in niciun fel? O sa plecati in Grecia, cum va organizati? Pe muteste? Vb mult dar nu despre relatie. Nimik desore boi, foarcdespre copii, serv, etc. Nimik despre noi*. Nu vb despre relatie sau ob sexuale sau sentimente, etc. Planifucam totul, si in casa, concediu, copii, etc. Insa restul nu, si nici nu merge. Isi doreste spatih personal, nu ii placexsa il sufoci, sa ii vb dexpre reoatie, se enerveaza f rau Da, daca restul activitatilor de urg normal iar problema relatiei nu suporta sa discute indraznesc sa cred ca are problema serioasa cu impotenta si nu doreste sa implice pe nimeni in problema, nu se va duce la niciun medic si nu va discuta problema cu abs. Absolut nimeni indiferent cine este. Am incercat si eu sa ma pun virtual in pielea lui si cred ca as face la fel. Asa sint unii barbati si trebuie lasati in boii lor indiferent cit ii iubiti de mult sau nu. Da, asa e. Asta nu inseamna ca ini e bine. Dar, asta e. Stiu ce se gaseste pe...piata. Ca sa zic asa. Si te lipsesti Anca, iubeste- ti sotul asa cum este, s- ar putea sa- l ajute daca vede ca tu esti trup si suflet cu el. Sper ca si copiii sa faca la fel. Asta si fac....dar durerea tot exista Te cred ca exista Anca! Sabina! Gata pregatirile pentru plecare in concediu? Buna. Plecarea este pe 28. Mai avem 2 sapt. Dar sa stii ca nu ma cheama Sabina Stiu ca nu te cheama Sabina, am scr ii s buna!, si corectorul a scris Sabina. Da, mai aveti destul, eu o sa plec in ntre 23-28 la Slanic pentru niste sedinte de aerosoli in salina care imi face bine la o rinita cronica de care nu mai scap. Mda, si eu voi incepe pt spate, pt xa se compmica lucrurile, din cauza coloanei. Nu ma mai pot apkeca, nu ma idihnesc, ma doare cand merg, daca stau mult in picioare. E îndeajuns de rau Da, e problema, coloana da dureri, cunosc si eu pt ca acelasi fapt mi se intampla dar de vina este si cresterea in greutate. La mine e boala profesionala. 3 vetebre tasate, 2 cioturi ce apasa nervul sciatic Ai grija sa nu ajungi la cutit! |